בית פרטי – האם משתלם להוסיף בטון מוחלק?

בטון מוחלק לבית פרטי נועד, בעיקר,  לחיפוי הרצפה. ניתן לייצור אותו במגוון דוגמאות וגוונים. מדובר על חומר חזק, עמיד ונאה היכול להשתלב היטב בכל קו עיצוב לבית. היישום אינו יקר יחסית ותחזוקתו קלה. חברת "החלקות החלקות" עוסקת בנושא וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

בטון מוחלק לבית פרטי – נעים לדריכה

בטון מוחלק לבית פרטי הינו מסיבי ונוח לדריכה. הוא בעל מראה נאה וקלאסי וניתן לשלב עימו מגוון חומרים בהם משתמשים בעת עיצוב הבית. כך, עץ, מתכת, זכוכית, בד, פלסטיק ועוד. מעצבי פנים יכולים ליהנות מגמישות בעת העיצוב בגלל המגוון הרחב של גוונים ודוגמאות שניתן לקבל ממנו. החומר עצמו שונה בהרכבו מהבטון שנועד ליציקות בגלל המינון הרב של החול והמלט המאפשר עיבודו בצורה נוחה וקלה יותר. משך העבודה קצר משמעותית מאשר ריצוף בסוגי מרצפות אחרים. התחזוקה שלו אינה מורכבת, ומעת לעת, ניתן לשטוף אותו באמצעות מים עם מעט חומרים דטרגנטים או אפילו, בלעדיהם. הוא ישמור תמיד על המראה הקלאסי הנאה שלו.

תהליך העבודה

התהליך מסודר ונעשה בשלבים. במידה וקיים ריצוף קודם – יש לפרקו ולפנות את האריחים. לאחר מכן, יש לנקות את המקום משאריות ומחומרי בניין, ליישר ולהדק את המשטח. בשלב הבא יוצקים את התערובת ומפלסים אותה עד לגובה הרצוי וממתינים לייבוש. עתה מפזרים אבקה מקשרת בגוון הנבחר. הפיזור נעשה ידנית. לאחר מכן מחליקים את הרצפה באמצעות הליקופטר שהוא מכשיר עם כנפיים ולהבים המבצעים החלקה מושלמת. בשלב זה ניתן לייצור את הדוגמאות המבוקשות כולל צריבת בטון. לאחר מכן מבצעים חיתוכים וטיפולים למניעת סדקים ומורחים סילר שנועד לאיטום ולשיפור עמידות.

חברה בעלת מוניטין

חברת "החלקות החלקות" בעלת המוניטין עוסקת בנושא ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ לכל מתלבט, עמידה בלוח זמנים, ביצוע מלוטש עם גימור מושלם, מחירים נוחים ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימוד הנושא לעומק, וממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן. ברשות החברה תשתית מעולה וצוותים מיומנים אותם היא תנצל לטובת כל לקוח.

בטון מוחלק לבית פרטי

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תמונות מהשטח

עוד בנושא

עלות בטון מוחלק

כמה יעלה לנו בטון מוחלק?

עלות בטון מוחלק נקבעת על פי פרמטרים שונים ביניהם: כמות העבודה, מיקומה, הרכב התערובת, הדקורציה עבורו ועוד. בטון מוחלק מועדף רבות על ידי בעלי נכסים

קרא עוד »

בטון מוחלק לבית

בטון מוחלק לבית הוא לוקסוס אשר לא שמור לעשירון העליון בלבד. הטרנד העכשווי הכי לוהט בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות בשנים האחרונות הוא תחום הבטון המוחלק.

קרא עוד »
×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן