בטון מוחלק על ריצוף קיים

אין חולק על כך שהבטון המוחלק הוא הדבר החם ביותר בעולם העיצוב. יותר ויותר מעצבי פנים ואדריכלים מבינים שהחומר הזה מאפשר להם עולם שלם של אפשרויות עיצוב, יחד עם כל היתרונות המוכרים של הבטון. הרבה פעמים אנשים רוצים לחדש את מראה הבית שלהם, והם תוהים האם ניתן ליישם בטון מוחלק על ריצוף קיים. למעשה, כאשר מדובר על רצפה קיימת תקינה ניתן ליישם בטון מוחלק על ריצוף. אולם, כדאי מאוד לבחור דווקא בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום כמו חברת החלקות החלקות אשר תבצע עבורכם את יישום הבטון על גבי הריצוף בצורה מקצועית, כך שתוכלו להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת כמו שצריך והתוצאה תהיה מושלמת.

האם כדאי ליישם בטון מוחלק על ריצוף קיים?

הרבה פעמים יישום של בטון מוחלק חוסך הרבה מאוד זמן, כסף ומאמץ. ולכן, למרות שהאפשרות הטובה ביותר היא ליישום בטון מוחלק כשכבה יחידה, כאשר אתם בוחרים בחברה מקצועית בתחום המחזיקה אנשי מקצוע עם ניסיון רב, אני מניעה מלבצע יישום של הבטון המוחלק על גבי הריצוף הנוכחי. חשוב לזכור שעבודה כזאת מצריכה דיוק ועבודה מקצועית, ועל כן היא יכולה לקחת מעט יותר זמן. אולם, אם לוקחים בחשבון את הזמן והלכלוך שדורשת שבירת הריצוף הקיים – עדיין מדובר על האפשרות הטובה ביותר.

מה היתרונות של רצפת בטון מוחלק?

היתרון הגדול ביותר של רצפת בטון מוחלק הוא ללא ספק המראה החדשני ללא סימני החלוקה המוכרים לנו משאר סוגי הריצוף. למעשה, אין ספק שיישום של בטון מוחלק הופך לגמרי את המראה של הבית ומעניק לו מראה חדש לחלוטין. כמו כן, הבטון הוא חומר חזק ועמיד במיוחד, קל לתחזוקה, וניתן ליישם אותו יחסית במהירות. ועל כן, הרבה מאוד אנשים מבינים שהפתרון הטוב ביותר עבורם בכדי לחדש את המראה של הבית הוא יישום של בטון מוחלק על גבי הריצוף הקיים. אז אל תהססו! פנו עוד היום אל חברת החלקות החלקות, ואנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת ליישום רצפת בטון מוחלק.

 

בטון מוחלק על ריצוף קיים

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

תמונות מהשטח

עוד בנושא

בניית ממדים

מטרתו של הממ"ד – המרחב המוגן הדירתי – היא לספק הגנה לדיירי הבית מפני התקפות טילים, פצצות, וגם מפני גזים רעילים. הממ"ד משמש תחליף יעיל

קרא עוד »
עלות בטון מוחלק

כמה יעלה לנו בטון מוחלק?

עלות בטון מוחלק נקבעת על פי פרמטרים שונים ביניהם: כמות העבודה, מיקומה, הרכב התערובת, הדקורציה עבורו ועוד. בטון מוחלק מועדף רבות על ידי בעלי נכסים

קרא עוד »

בטון מוחלק חוץ

בטון מוחלק חוץ לגינות, שבילים וחצרות טומן בחובו יתרונות רבים. כאשר אנו עוצמים עיניים וחושבים על גינה מושקעת, ירוקה ופורחת בשביל ביתנו אנו מחייכים לרווחה.

קרא עוד »
×

שיחת ווטסאפ

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

דילוג לתוכן